Hakkımızda

Birce Özel Öğretim Kursu, uzun yıllar bu sektörde hizmet etmiş , branşlarında başarılı, disiplini ilke edinmiş koordineli öğretmenler tarafından geliştirilmiş olan bir eğitim kurumudur . Birce Özel Öğretim Kursu; Öğrenci seviye ve statüsünde ayrım yapmadan her öğrenci ile özel olarak ilgilenir . Profesyonel Eğitim kadrosu ile her anlamda rehberdir . Öğrencinin uyum grafiği göz önünde tutularak öğrenciye yönelik öğretim planı geliştirir. Kaliteli eğitimi benimseyip özgüveni yüksek , üretken , mutlu bireyler yetiştirmektedir. Birce Eğitim'de ; Öğretmenler işinin hakkını verir . Sabır ve nezaketle öğrenci öğrenene kadar vazgeçmez . Birce Eğitim , öğrenci öğretmenini sevdiğinde derse olan ilgisinin artacağına ve başarıyı getireceğine inanır . Birce Özel Öğretim Kursu, bilgi çağında Türkiye'nin hakettiği yeri alması için üzerine düşeni yapar . Bilginin paylaşılacak en yüce değer olduğunun bilincindedir .

Birce Özel Öğretim Kursu’nda öğretim birebir (özel ders şeklinde) ya da 6-10 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Zorlu sınav süreçlerinde öğrenciler ; dershane, okul ve özel ders üçgeninde sıkışıp kalmaktadır. Birce Özel Öğretim Kursu'na kayıt olan bütün öğrencilerimiz hem dershane hemde özel ders sorununu çözmüş olur. Birce Özel Öğretim Kursu, eğitime kurumsal açılımlar getirerek , alanında uzman öğretmenleriyle; Ortaöğretim okul destek Üniversite Hazırlık İstediğiniz dersten özel ders imkanıyla hizmet vermektedir .

Vizyonumuz

Türkiye'yi ileriye taşıyacak, vatanına ve milletine faydalı gençler yetiştirmek.

Misyonumuz

Birce Özel Öğretim Kursu'na gelen her öğrenciye doğru çözümler üretmeye dayalı, mutlaka başarıyı hedefleyen yaşam boyu mutlu olacağı mesleği GARANTİ kazandırmak.

Öğretmenlerimiz

Alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, birikimlerini öğrenciye anlaşılır şekilde aktaran, güler yüzlü, disiplinli öğretmenler ile dersler anlatılır.